top of page

Všechny práce nabízené stavební firmou Lubomír Hrabina jsou poskytovány s péčí a kvalitou. S mnoha léty strávenými v oboru je náš tým připraven poskytnout klientům služby, které potřebují pro svůj stavební záměr. Nabízené služby si prohlédněte níže.

Pokládka venkovních dlažeb a teras


Rozumíme důležitosti výběru té správné firmy, která je zkušená, spolehlivá a za dostupnou cenu. V této a mnoha dalších službách máme nástroje a zkušenosti, abychom práci provedli v nejvyšší kvalitě a za nejlepší cenu. Dejte nám vědět, jak můžeme pomoci s Vašimi potřebami. 

Cobble Road

Základy a základové desky 

Víme, že stavba rodinného domu je veliká událost v životě každé rodiny. A jako vše v životě, by i Váš dům měl stát na pevných základech. A od toho jsme tady my. 

Reinforcing Steel

Sádrokartonářské práce 

Proměňte svou vizi v realitu využitím této služby. Naši experti Vám vysvětlí všechny možnosti a zodpoví jakékoli dotazy. Naše firma komunikuje úzce s každým klientem, abychom společně došli do vysněného cíle. 

Drywall

Terénní úpravy, zemní práce, výkopové práce


Installation Power Buggy Rental

Rekonstrukce bytů

Plánujete rekonstrukci Vašeho bydlení a chcete ji svěřit do rukou firmě se zkušeností? Pak Vám moc rádi pomůžeme zajistit kompletní servis. Cokoli od bourácích prací, nové dispozice, sádrokartonů, omítek po rozvody atd. Ozvěte se pro více informací a domluvte si osobní schůzku. 

Man Measuring Window

Inženýrské sítě 

Provádíme napojení vodovodních řádů a kanalizací s dlouholetou tradicí. 

Protective Helmet

Rozpočtování staveb

Máte projekt a chcete vědět kolik to bude celé stát? Potřebujete rozpočet pro banku? Naše firma nabízí také služby rozpočtáře, který Vám tyto otázky rád pomůže rozluštit. 

Blueprint

Opěrné zdi a oplocení

Věříme, že soukromí a bezpečnost jsou základní funkcí plotu. Když se k tomu přidá a hezký design, pak může být i plot okrasou.

Wire Fence Tensioners

A mnoho dalšího ...

Pokud v nabídce nevidíte službu, kterou si přejete, tak nezoufejte. Tímto seznam našich služeb nekončí. Zkuste nám napsat a my se Vám pokusíme pomoci.

Cementová dlažba
Služby: Naše služby
bottom of page